Kızlık Zarı Dikimi İzmir - Özel Park Tıp Merkezi - Kadın Hastalıkları

Kızlık Zarı Dikimi İzmir

Kızlık Zarı Dikimi İzmir

Kızlık zarı, toplum arasında bekaret simgesi olarak görülür. Herkesin kızlık zarı yapısı farklı olabilir. Bazı kızlık zarları ilk ilişkide kanayabilirler, bazıları da kanamayabilir. Özellikle esnek olan kızlık zarları ilk ilişkide tahriş olmadan ve zarar görmeden açıldığı için kanama olmayabilir. Yapısal ve esneklik olarak herkeste farklı olan kızlık zarı dikimi için de farklı operasyonlar uygulanabilir. Kızlık zarı dikimi İzmir başta olmak üzere tüm büyük şehirlerde en çok başvurulan operasyonlar arasında yer alır.

Kızlık zarı dikimi İzmir için hangi hastane tercih edilmelidir?

Kızlık zarı dikimi, her ne kadar basit gibi görünse de uzmanlık gerektiren operasyonlardır. Bu nedenle operasyonu yaptırmak istediğiniz doktoru çok özenli seçmeli ve doktorunuz hakkında çok iyi araştırma yapmalısınız. Aynı şekilde bu operasyonların yapıldığı hastane koşularının da hijyenik ve steril olması gerekir. Herhangi bir komplikasyon gelişmesi durumu göz önüne alınarak, kızlık zarı dikiminin yapıldığı hastanenin tam teşekküllü olmasına da önem verilmelidir.
Kızlık zarı dikimi İzmir için en çok tercih edilen hastane Özel Park Tıp Merkezidir. Bunun nedeni, hastanemizin uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri ile kişiye özel sağlık hizmeti sunmasıdır. Tam teşekküllü olan hastanemizde bulunan tüm doktorlarımız alanında uzman hekimlerden oluşmaktadır. Kızlık zarı dikimi için görevli olan jinekologlarımız da bu alanda uzun yıllardır deneyimi olan ve çok sayıda başarılı operasyon geçmişi bulunan hekimlerdir.

Kızlık zarı dikimi için hangi operasyonlar uygulanır?

Kızlık zarı dikimi iki farklı şekilde yapılır. Bunlardan iki geçici olan flep yöntemidir. Bu yöntemde kızlık zarının geçici olarak dikilmesi sağlanır. 1-7 gün arasında ilişkiye girilmesi gerekir. 7 gün sonra dikilen kızlık zarı etkisini yitirir ve eski haline döner. Bu operasyon yaklaşık olarak 10-15 dakika sürer. Genellikle lokal anestezi altında uygulanır. Ancak hastane tercihine bağlı olarak genel anestezi de tercih edilebilir.
Kızlık zarı dikimi için uygulanan ikinci bir yöntem de mikro cerrahi operasyonudur. Bu operasyonda, sağlam ve büyük olan kızlık zarı dokularının tamiri yapılır. Kalıcı olarak dikilen kızlık zarının tam olarak iyileşmesi 2 ay kadar sürer. Bu nedenle evlilik tarihinden en az iki ay önce bu operasyonun yapılması gerekir. Bu operasyonlar ile dikilen kızlık zarı ilk ilişkiye kadar 5-10 yıl arasında kalıcılık gösterir.

Kızlık zarı dikimi İzmir fiyatları nasıldır?

Kızlık zarı dikimi İzmir için fiyatlar, diğer bölgelere göre farklıdır. İzmir, bu alanda işlem yapan çok sayıda hastane barındırdığı için rekabet ortamı vardır. Fiyatlar diğer şehirlere göre biraz daha uygundur. Ancak kızlık zarı dikimi için fiyat araştırması yaparken göz önünde bulundurmanız gereken iki önemli nokta, doktor ve hastane seçiminin iyi yapılmasıdır. Az para ödeyerek merdiven altı diye tabir edilen yerlerde bu operasyonu yaptırmak sağlığınızı büyük ölçüde tehlikeye atabilir. Ayrıca operasyon sonucundan da memnun olmayabilirsiniz.
Hem sağlığınızı hem de bütçenizi korumak adına kızlık zarı dikimi İzmir için en çok tercih edilen hastanelerden biri olan Özel Park Tıp Merkezini tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendinizi güvenilir ve uzman ellere emanet etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.