Acil Servis - Metropol Karşıyaka Tıp Merkezi

Acil Servis

Güvenli ve kaliteli sağlık hizmeti

Park Polikliniği’nden aldığımız güç ile yolumuza devam ettiğimiz Park Tıp Merkezimiz’de, Acil Servisimiz 7/24 acil bakım gerektiren her yaş grubunda hastalara alanında deneyimli hekimler ve hemşirelerle hizmet vermektedir.

24 saat boyunca hizmet kalitesinde aynı standardı koruyabilen acil servisimizde, güvenli ve kaliteli sağlık hizmeti vermek adına tüm işlemler yapılmaktadır.

Acil servis bünyemizde muayene, gözlem ve uygulama odalarımız bulunmaktadır. Yeterli ekip ve donanıma sahip olan servisimizde gerekli durumlarda ambulans ile transfer sağlanmaktadır.

Acil servise ayaktan başvuran hastalarımıza reçete kontrolü yapılarak her türlü IM-IV (Kas içi-Damar içi) enjeksiyon uygulamaları, serum uygulamaları, inhaler ilaç uygulamaları, oksijen tedavisi, soğuk buhar tedavisi, lavman uygulanması,

Hekim ile birlikte üriner sonda takılması, nazogastrik sonda takılması, pansuman uygulamaları ( Yanık ve yara pansumanları),

EKG çekimi, monitörizasyon takibi, gerektiğinde mavi kod uygulamaları, kan şekeri ölçümü ve takibi, Sütur işlemleri, doku yapıştırıcısı uygulamaları, küçük cerrahi müdahaleler yapılmaktadır.

7/24 Acil Servis

Acil servisimizde 7/24 laboratuvar ve radyoloji hizmetleri verilmektedir. Hastalarımızın bilgileri ve tetkik sonuçları elektronik ortamda kayıtlı tutulup, sonra ki başvurularda hasta bilgilerine hızlı ulaşım sağlanmaktadır.

Acil Serviste değerlendirilen hastalarımız, tetkik ve tedavileri yapıldıktan sonra gerek görüldüğü takdirde uzman hekimler tarafından konsülte edilmektedir.

Güler yüzlü çalışanlarımız ile profesyonellikten ödün vermediğimiz, önceliğimizin her zaman hasta olduğu Acil Servisimizde sizlere hizmet vermeye daima hazırız.